«ПрофСтандарт» белем бирү үзәгендә нәтиҗәле бизнес-сөйләшүләр техникасы буенча тренинг узачак

2018 елның 2 октябре, сишәмбе

2018 елның 24 октябрь көнендә «ПрофСтандарт» белем бирү үзәгендә «Бизнес-сөйләшүләр: уздыруның тулы технологиясе» тренингы узачак, аны 1 класслы юстиция киңәшчесе, третей суды судьясы, дебитор бурычы белән идарә итү программаларын гамәлгә кертү буенча эксперт – Матвеев Александр Владимир улы (Мәскәү шәһәре) үткәрәчәк.

Катнашырга чакырабыз: инвесторларны һәм кредиторларны, тренерларны, кредит оешмаларын, ТКХ секторы оешмаларын, бизнес хуҗаларын, топ-менеджерларны һәм җитәкче составын, оешма коллективын, сатып алу бүлеге хезмәткәрләрен, бухгалтерларны һәм финанс бүлеге хезмәткәрләрен, юристларны, куркынычсызлык хезмәте хезмәткәрләрен.

Укыту бәясе: бер тыңлаучыга 4 900 сум, 2018 елның 28 сентябренә кадәр заявка биргәндә – 3 900 сум (ӨКС салынмый) тәшкил итә. Бу бәягә мәгълүмати-методик материал, төшке аш керә.

Өстәмә мәгълүмат: www.proff-standart.ru, +7 (843) 272-65-60, 253-75-49, info@proff-standart.ru.

Заявка бирү бланкы

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: